KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8748038
nr 874 8038
Anders Österlin
(1926-2011), Sverige
Etsning, akvatint, Anders Österlin, 47/60, signerad, motivet: 30x25
Anders Österlin, svensk bildkonstnär född 1926, död 2011.
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 10 februari 2014
kl 18:04:24
200 kr
200 kr
300 kr
Anders Österlin
Läs mer om Anders Österlin
Anders Österlin
Läs mer om Anders Österlin
nr 874 8038
Anders Österlin
(1926-2011), Sverige
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 350 kr |
måndag 10 februari 2014 |
Anders Österlin